رمز ارز شباکوین(SHC)

مبتنی بر بلاک چین

مبتنی بر بلاک چین
راهی تضمین شده و امن برای انتقال یک ارز دیجیتال از فردی به فرد دیگر به وسیله اینترنت است به طوری که هیچ کس نمی‌تواند مشروعیت این انتقال را به چالش بکشد
اطلاعات بیشتر ...

بی واسطه

بی واسطه
ارز دیجیتال ملی SHC بدون هیچ واسطه یا صرافی، قابل خرید با تومان است، و ارزش هر واحد شباکوین(SHC) معادل با 1000 تومان و کاملا مبتنی بر فناوری بلاک‌چین است
اطلاعات بیشتر ...

بدون خروج ارز

بدون خروج ارز
ارز دیجیتال مبتنی بر ریال SHC رمز ارز دیجیتال ملی طراحی و پیاده سازی شده در ایران است که امکان خرید و فروش بر مبنای ریال را دارد و از این رو برای خرید آن هیچگونه ارزی از کشور خارج نمی شود
اطلاعات بیشتر ...
درباره

معرفی رمز ارز شباکوین(SHC)

رمز ارز دیجیتال شباکوین با عنوان اختصاری SHC در واقع یک توکن بر بستر بلاک چین (Blockchain) بوده و مبتنی بر صرافی غیر متمرکز طراحی شده است. SHC واسطه‌ای برای ارز آوری و نقد شدن رمزارزهای تولید شده در داخل و خارج از کشور است و می‌تواند به عنوان واسطه‌ی خرید و فروش سایر رمزارزها نیز به کار رود. این رمزارز که بر مبنای تتر (دلار) ارزش گذاری شده، این امکان را به شما می­‌دهد تا از طریق صرافی برخط شبا به آدرس www.shebex.ir ، رمز ارز  SHCرا تهیه کرده و برای نقل و انتقالات مالی مورد استفاده قرار گیرد و یا در صورت نیاز به سایر ارزهای دیجیتالی تبدیل نماید.

  • مبتنی بر بلاکچین
  • تکنولوژی روز دنیا
  • بیواسطه
  • جلوگیری از خروج ارز
شباکوین

مشخصه های رمز ارز شبا کوین(SHC)

فناوری بلاکچین
_

رمزارز مبتنی بر بلاک چین و قراردادهای هوشمند

 

فناوری بلاک‌چین اساساً یک پایگاه داده توزیع شده از اسناد یا دفتر کل عمومی” از همه تراکنش‌ها یا رویدادهای دیجیتال” است که توسط اجزای تشکیل دهنده‌اش به شکل مشترک اجرا می‌شود. هر تراکنش در دفتر کل عمومی با توافق اکثریت اجزای سیستم محقق می شود. اطلاعاتی که یکبار وارد سیستم شده باشد، هرگز پاک نمی‌شوند. بلاک‌چین برای هر تراکنش منحصر به فردی که ایجاد شده باشد، اطلاعات قطعی و قابل بازبینی را ثیت می‌کند. بنابراین بلاک‌چین به عنوان امن‌ترین و آزموده شده ترین بستر برای برنامه‌های کاربردی بانکداری و امور مالی به شمار می‌رود. همچنین اطلاعات مربوط به تأییدیه تمامی اسناد حقوقی، مستندات پزشکی، پرداخت حق سهم تولیدکنندگان یک اثر هنری یا فرهنگی، دفتر اسناد رسمی، اوراق بهادار و هر نوع تراکنش آنلاین به وسیله بلاک‌چین به صورت امن قابل نگهداری است. بنابراین حفظ حریم خصوصی و رعایت امنیت دارایی‌های دیجیتالی و طرف‌های درگیر در انجام آن، بر مبنای فناوری بلاک‌چین به طور کامل و بی نقص صورت می‌پذیرد.

برنامه‌های رایانه‌هایی هستند که می‌توانند به شکل خودکار، شرایط قرارداد را اجرا کنند. وقتی طرف‌های یک قرارداد با وضعیتی از قبل تعیین شده در قرارداد هوشمند مواجه می‌شوند، می‌توانند به طور خودکار و براساس قرارداد مورد توافق، پرداخت‌ها را به‌صورت شفاف انجام دهند.
ارز دیجیتال ملی SHC بدون هیچ واسطه یا صرافی، قابل خرید با تومان است، و ارزش هر واحد شباکوین(SHC) معادل با 1000 تومان و کاملا مبتنی بر فناوری بلاک‌چین است، ضمن اینکه و از قراردادهای هوشمند در عملیات اجرایی و تراکنش‌های خود استفاده می کند.

تسهیل در روابط تجاری

تسهیل در روابط تجاری و اقتصادی بین‌المللی

 

با توجه به ضرورت حضور فعال در مبادلات بین‌المللی، انتقال وجه و با وجود محدودیت‌هایی که کشور ما، به خاطر اعمال تحریم با آن‌ها دست به گریبان است، نمی‌تواند از قافله فناوری‌های نو و ارز دیجیتال عقب بیافتد، و این فرصتی است که بتوان بر محدودیت‌های حاصل از تحریم‌های اقتصادی و بانکی تا حدودی فائق آمد. رمز ارز دیجیتال شباکوین با عنوان SHC توسط شرکت شاخصان برتر انفورماتیک، زیر نظر هلدینگ بزرگ شبا طراحی و پیاده سازی شده، هم اکنون بدون هیچ واسطه در داخل ایران بر مبنای تومان قابل خرید و به صورت اینترنتی در بازارهای بین‌المللی قابل معامله است.

انجام مبادلات سریع

انجام مبادلات پولی تجاری در کسری از دقیقه

 

از آنجا که هیچ فرآیند بانکی یا مراجعه به صرافی‌ها در فرآیند خرید ارز دیجیتال ملی شباکوین (SHC) و تبدیل آن به سایر ارزهای دیجیتال وجود ندارد، مجموعه این فرآیند به صورت اینترنتی و به سرعت انجام می‌شود. به عبارت دیگر به جای اینکه زمان زیادی برای انجام حواله‌های ارزی بانکی و یا غیر بانکی صرف نمایید، می‌توان مبادلات پولی خود را به سرعت از طریق اینترنت و با مراجعه به تارنمای صرافی برخط شرکت ما و  استفاده از ارزهای دیجیتال انجام داد.

جلوگیری از خروج ارز

ایجاد امکان ورود ارز و کمک به جلوگیری از خروج ارز از کشور

 

با معامله و خرید ارز SHC در بازارهای ارز دیجیتال بین‌المللی، عملا ارز خارجی وارد سیستم اقتصادی کشور خواهد شد. همچنین از آنجا که شباکوین(SHC) با واحد پولی تومان بدون واسطه و از طریق صرافی برخط شرکت  قابل خریداری است، لذا بر خلاف سایر ارزهای دیجیتال نظیر بیت کوین، خرید ارز دیجیتال شباکوین(SHC) موجب خروج ارز از کشور نخواهد شد و علاوه بر بازارهای بین‌المللی در داخل کشور نیز امکان مبادله خواهد داشت.

تسهیل مبادلات پولی

تسهیل مبادلات پولی بین المللی به صورت نامحدود

 

در حوزه واردات کالا یا خدمات و یا خرید خارجی، با توجه به محدودیت های سیستم بانکی ایران برای انتقال ارز، وجود ارز دیجیتال ملی می‌تواند در مبادلات پولی بین‌المللی نقش مهمی را ایفا نماید و به تسهیل این فرآیند کمک موثری کند. شما با دریافت ارز دیجیتال شباکوین(SHC) از طریق صرافی برخط شرکت می‌توانید موجودی شباکوین خود را به سایر ارزهای دیجیتالی مورد معامله در بازارهای پولی بین‌المللی تبدیل و خرید یا حواله ارزی خود را با استفاده از ارز دیجیتال پرداخت یا دریافت کنید. در این صورت نیازی به تبدیل تومان به دلار یا ارز سنتی هیچ کشور و هیچ فرآیند بانکی، اعم از سوییفت یا غیره و یا مراجعه به صرافی‌ها نیز در این فرآیند دخالتی نخواهد داشت. همچنین به جای اینکه زمان زیادی را برای حواله‌های ارزی صرف کنید، می توانید مبادلات پولی خود را به سرعت از طریق اینترنت و با استفاده از ارزهای دیجیتال انجام دهید.

بهترین گزینه برای سرمایه گذاری

ارز دیجیتال SHC  مبتنی بر تتر (دلار) طراحی و پیاده سازی شده که امکان خرید و فروش بر مبنای ریال و سایر ارزهای دیجیتال را دارد و از این رو برای خرید آن هیچگونه ارزی از کشور خارج نمی شود. همچنین شما با خرید شباکوین (SHC) میتوانید از طریق ایجاد حساب کاربری در تالار معاملات غیرمتمرکز ، وارد بازارهای بین المللی ارزهای دیجیتال شده،  و آن  را با هر رمز ارز دیجیتال دیگر مبادله و معامله کنید. بنابراین اگر شما هر نوع ارز دیجیتال نظیر بیت کوین، اتریوم، تتر یا انواع توکن را در اختیار دارید و قصد دارید آن را با کمترین هزینه و به صورت مستقیم به ریال و یا تتر (دلار) تبدیل کنید، در تالار معاملات یا به عبارتی صرافی غیرمتمرکز Shebex ، آن را به شباکوین(SHC) تبدیل نموده و سپس موجودی SHC خود را مستقیما در پنل آنلاین همین صرافی غیرمتمرکز به ریال یا سایر ارزهای دیجیتال تبدیل نموده و وجه ریالی آن را از طریق شبکه بانکی شتاب دریافت کنید.

نقل قول

رمزارز مبتنی بر بلاکچین و قراردادهای هوشمند

نتیجه عملی این تکنولوژی برای اولین بار، راهی تضمین شده و امن برای انتقال یک ارز دیجیتال از فردی به فرد دیگر به وسیله اینترنت است به طوری که هیچ کس نمی‌تواند مشروعیت این انتقال را به چالش بکشد. عواقب این پیشرفت اصلا اغراق آمیز نیست.

مارک اندرسونمدیر شرکت نت اسکیپ

مارک اندرسون (مدیر شرکت نت اسکیپ)

_

بهترین گزینه برای سرمایه گذاریشباکوین