شرکت مهاجرتی شاخص برگ برنده آتی

شرکت مهاجرتی شاخص برگ برنده آتی

با توجه به شرایط بهینه زندگی، آموزش های عالی، بهداشت، درمان و زیر ساخت هایی با استانداردهای بالا در کشورهای پیشرفته، این کشورها مقاصد مناسبی برای افرادی هستند که تمایل به مهاجرت دارند. گاهی  برای افراد فرصت هایی ایجاد می شود که با استفاده از این فرصت ها می توانند آینده خود و خانواده خود را بسازند. مهاجرت های کاری به کشورهای پیشرفته، صنعتی یا مهاجرت از طریق سرمایه گزاری می تواند استفاده از این فرصت ها باشد تا افراد با استفاده از آن ها آینده خود را تضمین میکنند .

شرکت مهاجرتی شاخص برگ برنده آتی، زیر مجموعه هولدینگ شبا (شرکت توسعه سرمایه گزاری شاخص برتر اقتصاد)، با برخورداری از تیمی کارآمد از وکلا و مشاوران مهاجرتی در زمینه دریافت انواع ویزاهای اقامت دایم و موقت، فعالیت می کند . این شرکت بر آن است تا با روز به روز بر کیفیت خدمات ارائه شده بیافزاید و بدین وسیله بیش از پیش در مسیر جلب رضایت مشتریان گام بردارد. مشتریان شبا با آگاهی کامل و برخورداری از خدمات تخصصی این شرکت به سرزمین جدید قدم خواهند گذاشت و از همان ابتدا، آغازی حرفه‌ای و سرشار از موفقیت را تجربه خواهند  کرد.

شرکت شاخص برگ برنده آتی بر این باور است که توانمندی مهاجران ایرانی و ایجاد جامعه ای قدرتمند و موفق در کشورهای پیشرفته می تواند تاثیرات به سزایی بر توسعه فرهنگی و علمی کشورمان ایران بگذارد، همچنین می کوشد تا با اطلاع رسانی گسترده در زمینه روش های اقامتی و مهاجرتی از طریق وب سایت خبری، برگزاری سمینارهای آشنایی با شرایط مهاجرتی کشورهای مهاجر پذیر و ارتباط مداوم با علاقمندان به مهاجرت و پاسخگویی به ایشان خدمات ویژه ای ارائه دهد .

همچنین شرکت (countdown Intrnational Investment) CDII در کانادا اقدامات مهاجرتی درحوزه های مختلف را انجام می دهد.

  • شماره ثبت: 11992422
  • نشانی: 224-10271 Yonge St
    RICHMOND HILL ON L4C 3B5
    CANADA
_