در باره شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا

شرکت توسعه سرمایه گذاری شاخص برتر اقتصاد با برند اختصاری “شبا” با پیشینه فردی و سازمانی بیست و سه ساله به منظور پیشرفت شرایط اقتصادی و معیشتی ایران با هدف تحقق شعار اقتصاد مقاومتی جهت نیل به توسعه نظام مالی و پولی جمهوری اسلامی ایران فعالیت میکند.

این موسسه پایگاه مدیران پیشرفته ای است که افتخار داریم به موسات مالی و اعتباری وبیمه های برتر کشور عزیزمان ایران و جهان خدمات تحقیقاتی،آموزشی و مشاوره ای با محوریت ایجاد زنجیره ای از فعالیت های مربوط به تسهیلات اعتباری،عرضه میکند.

خط مشی گذاری عمومی در تمامی فرایندهای موسسات مالی و اعتباری ،ارائه راه حل به بانک ها و بیمه ، طراحی نظام مستند سازی تجارب مدیران ، کمک به طراحی استراتژی و ساختار ،اصلاح و بهسازی فرایندها، مشاوره عمومی مدیریت در جهت توسعه بنگاه های مالی و اقتصادی ، مشاوره برای ارتقا مدیران پیشرفته ، ایجاد و بسترسازی اطاق فکر در تمامی سطوح سازمانی و مدیریت و طراحی های نوین اندیشه ورزی وتامین سرمایه های انسانی لایق و مناسب به همراه خدمات مدیریت و انجام پژوهش های کاربردی با چندین زیر گروه تحقیقاتی از اهم فعالیت های شرکت شبا است.

این موسسه ، اولین موسسه بخش خصوصی ایران است که فرایند های اجرایی “چرخه تسهیلات اعتباری” جهت کمک به بهبود و توسعه سیاست های مالی و اعتباری را طراحی کرده و قادر به اجرای آن میباشد.

 • کیفیت
 • دقت
 • ایمنی
 • اعتماد

دکتر عبدالرضا عامریان مدیرعامل

_

دکتر عبدالرضا عامریان

موسس و مدیرعامل :

برای ایجاد تولید و اشتغال ناشی از آن نیازمند توجه به مولفه‌های مختلف اقتصادی، آموزشی، صنعتی و بازرگانی هستیم.برای ایجاد تولید و اشتغال ناشی از آن نیازمند توجه به مولفه‌های مختلف اقتصادی، آموزشی، صنعتی و بازرگانی هستیم.

سوابق شغلی آقای دکتر عبدالرضا عامریان

 • سال  تا 99: رئیس هیات مدیره و مدیرعامل موسسه “امید گوهر دانش”
 • سال 81 تاکنون: رئیس هیات مدیره شرکت چندمنظوره “کسری” (کار، سرمایه، انرژی) ، در حوزه های: واردات، صادرات، سرمایه گزاری، ساخت پروژه های مسکونی و اداری (واردات میلگرد از اوکراین و چین، صادرات فرش دستباف به لبنان و افریقای جنوبی، ساخت و سرمایه گزاری در بیش از 10 مجتمع مسکونی اداری در مناطق یک، دو، پنج و 11 شهر تهران، سرمایه گزاری در پروژه سد ماملو و اجرای عملیات خاکبرداری با همکاری شرکت آبراه گستر اقلیم، اجرای خاکبرداری پروژه پل شهرزیبا شهید ستاری، سرمایه گزاری در طرح بازیافت استان سمنان، تولید میلگرد کششی و خاموت
 • سال 85 تا 95 : خدمات مشاوره در حوزه های: اعتبارات ، وصول مطالبات بانکی، اعتبار سنجی، طراحی سیستم رتبه بندی و اعتبار سنجی
 • سال 91 تا 93 : مشاور مدیرعامل بیمه ملت (مشاور بازاریابی، توسعه بازار و بین الملل)
 • سال 90 تا 99 : رئیس هیات مدیره و مدیر عامل مجموعه “شمارش معکوس مغز برتر”، حوزه های فعالیت: برگزاری سمینارهای آموزشی برای موسسات مالی و اعتباری در بانک ها در زمینه های: رتبه بندی اعتباری و اعتبار سنجی مشتریان، وصول کلیه مطالبات جاری و معوق، ارزیابی امکان سنجی طرح توجیه اقتصادی کلان متقاضیان تسهیلات، ارزیابی و صحت اعتبار کلیه منابع اخذ شده، ارزیابی و نظارت بر مصرف تسهیلات، بیمه تسهیلات اعتباری شرکت های سرمایه گذار، پیش بینی بازار، مهندسی فروش کالا و خدمات، بازسازی و راه اندازی واحد های تولیدی و خدماتی، و برگزاری بیش از 20 سمینار آموزشی اختصاصی برای اصناف و کارخانجات تهران و شهرستان ها در حوزه توسعه بازار
 • سال 95 تا کنون: مشاور ارتباطات راهبردی و امور بین الملل مدیر عامل موسسه ثامن، نماینده رسمی موسسه ثامن در بانک مرکزی ج.ا.ا.، نماینده رسمی موسسه ثامن در وصول مطالبات خاص معوق
 • سال 95 تا 99: معاون کل توسعه بازار و امور بین الملل شرکت تعاونی طرح و اندیشه تدبیر اقتصاد، حوزه فعالیت: ارائه تمامی خدمات مالی و اعتباری بانکی
 • سال 95 تاکنون: مشاور و مدیر کل توسعه بازار و امور بین الملل شرکت تدبیر اقتصاد مجد (زیرمجموعه موسسه ثامن)
 • سال 99 تاکنون: مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت توسعه سرمایه گزاری “شاخص برتر اقتصاد” (شبا)، حوزه های فعالیت: ارائه خدمات مالی، اعتباری و سرمایه گزاری داخلی و بین المللی، صنایع، معادن، املاک، مهاجرت، وصول مطالبات، حقوقی، صرافی و صدور حوالجات ارزی، ارزهای دیجیتال، ارائه خدمات فرهنگی، هنری، رسانه ای، تبلیغاتی و …
نمایش بیشترنمایش کمتر

ماموریت ها و چشم انداز

چشم انداز

در عصری که توسعه خدمات مالی، تاثیر فراوانی در سطوح مختلف جامعه دارد، چشم انداز شرکت، دستیابی به جایگاه نخست صنعت، از طریق ارائه محصولات مالی با کیفیت، در حوزه سرمایه گذاری می باشد . بر این اساس، دستیابی به این جایگاه تنها در سایه رضایتمندی مشتریان ، اثر بخشی خدمات و تلاش در پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای و ارزش های شرکت می باشد .

ما برآنیم تا با افزایش سطح علمی و تجربی مجموعه، گامی بلند در جهت ارتقاء سطح خدمات مالی کشور برداریم و موازی با بازارهای مالی توسعه یافته، با ارائه ابزارها و محصولات مالی متنوع، رویکردی متفاوت، در جهت حفظ مصالح و منافع مشتریان ، را دنبال کنیم .

ماموریت شرکت :

بالا بردن سطح کیفی زندگی و افزایش ثروت مشتریان، از طریق مشاوره در زمینه سرمایه گذاری های سودآور و استفاده نوآورانه و علمی از محصولات مالی نوین .

اصول محوری ما، همواره متکی بر ارزش های چهارگانه ذیل می باشد:

 • ارتقاء کیفیتسیستم های خبره و مدرن
 • منافع مشتریاناحترام و حفظ منافع مشتریان
 • اخلاق حرفه ایرعایت اصول اخلاق حرفه ای
 • خلاقیتبروز خلاقیت و تمایز در ارائه خدمات

افتخارات و کسب عناوین

تقدیرنامه شماره 1

توضیحات تقدیر نامه

تقدیرنامه شماره 2

توضیحات تقدیر نامه

تقدیرنامه شماره 3

توضیحات تقدیر نامه

تقدیرنامه شماره 4

توضیحات تقدیر نامه

آنها چه می گویند؟

نظرات مشتریان

من فقط در اینجا یک دفتر اعلام عمومی کردم که اگر چنین جایزه ای برای فروشنده سال وجود داشته باشد ، آن را دریافت خواهید کرد. همه ما به شما رأی می دهیم. مشتری بسیار خواستار ، و شما فقط فراتر از آن رفته و فراتر رفته اید!

جک کارترسیستم های تکنولوژی

می خواستم از شما و خدمه شما بخاطر اینکه اینقدر سریع چرخید تشکر کنم! بسیار قدردانی می شود و به همین دلیل است که من همیشه قالب اکسترا را برای نیازهای خود انتخاب می کنم! به خوبی انجام شده است و این سطح خدمات دقیقا به همین دلیل است که من استفاده از قالب اکسترا را روی موتور خود انتخاب می کنم!

نیکولاس کیجشرکت صنعتی

اکسترا همیشه آنچه را که ما با قیمت مناسب نیاز داریم ، دارد. تام کمک بزرگی است حتی وقتی چیزی باشد که پیدا کردن آن دشوار است. از دفتر گرفته تا تام یا هر کس دیگری در عقب ، همیشه خوشحال می شود برای سفارش چیزهایی که می دانید درست وقت بگذارید

جان آلبرتاکارخانه صنعتی

مشاهده

عملکرد ما

شرکت سرمایه گذاری شبا با داشتن سابقه بیست و سه ساله در رابطه با توسعه سرمایه گذاری ،مالی و صنعت  بیمه مشتریان و سرمایه گذاران زیادی را همیاری و توسعه داده است

130+مشتریان
39سرمایه گذاری
57بیمه
425+صنعت

ما استخدام می کنیم، به تیم با استعداد ما بپیوندید

با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید

سوالات و پاسخ های پرتکرار مربوط به شباکودر این بخش سوالات عمومی و پرکاربرد وجود دارد

در بخش های زیرین سوالات پر تکراری که ممکن است به ذهنتان بیاد به همراه جواب آنها آورده شده است. اگر سوالی در رابطه با شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا در ذهنتان نقش بسته و جواب آن را در این بخش پیدا نکردید لطفا با ما تماس بگیرید.

شرکت شبا چیست؟

اگر قصد خرید و سرمایه گذاری در مسکن را دارید یا می خواهید دارایی های توکن خود را نقد کنید، شبا به شما کمک می کند در سریع‌ترین زمان به این هدف برسید. شبا، اولین و معتبرترین بازار ایرانی توکن برای کسانی است که به دنبال یک راهکار امن، مطمئن، سریع، راحت و ارزان برای افزایش سرمایه و دارایی های خود هستند. در این وب سایت خریداران بدون هیچ واسطه‌ای می توانند در ملک مورد نظر خود شرمایه گذاری نمایند. از جمله مهم‌ترین دستاوردهای شبا، کاهش ریسک حاصل از بلوکه شدن اموال فعالان ایرانی در بازارهای خارجی، شفافیت بیش‌تر قیمت مسکن در بازار ایران برای خریداران و فروشندگان محترم، تبدیل سریع و آسان آن به ریال و سایر ارزهای دیجیتال به دلیل حذف واسطه‌هاست. پس از سرمایه گذاری در شرکت شبا، کارشناسان ما وجه شما در حوزه مربوطه سرمایه گذاری کرده و علاوه بر پرداخت سود ماهانه، دارایی شما با توجه به نرخ تورم افزایش خواهد یافت.

چرا به شبا اعتماد کنیم؟

شبا تشکیل شده از یک تیم دانشجویان دانشگاه شریف و تهران است که در زمینه های مختلف اعم از برنامه نویسی، امنیت، بلاکچین و… دارای تخصص بالایی هستند و با دیدن مشکلات پیش رو برای خرید و فروش ارزهای دیجیتال و توکن برای ایرانیان و باتوجه به دانش خود اقدام به ایجاد پلتفرمی حرفه ای و ایمن برای خرید و فروش توکن و سایر ارزهای دیجیتال برای مردم ایران کرده اند. با توجه به دانش افراد تیم و با تلاش بسیار سعی شده است که این پلتفرم در ایمن ترین و بهترین حالت ممکن عرضه شود. برای اعتماد بیشتر به شبا می‌توانید ابتدا به سرمایه گذاری با مقدار کم انجام دهید تا از کاربری راحت آن، امنیت و حرفه ای بودن این پلتفرم مطمئن شوید.

صندوق سرمایه‌گذاری چیست؟

صندوق‌های سرمایه‌گذاری که عمدتا توسط کارگزاران رسمی بورس تأسیس می‌شود، تحت نظارت سازمان بورس و با مدیریت افراد متخصص، فعالیت کرده و وجوهی را که سرمایه‌گذاران در اختیـار آنها قرار می‌دهند، در سبد متنوعـی از سهام و سایـر اوراق بهادار سرمایـه‌گذاری می کنند ؛ بنابرایـن، بازده مناسب تری را نصیب سرمایه گذاران کرده و ریسک سرمایه گذاری در بورس را برای غیرحرفه ای ها، کاهش می دهند.

من اگر بخواهم سرمایه گذاری مطمئمی داشته باشم چه کاری انجام بدهم؟

برای سرمایه گذاری مطمئن و بدون استرس، با مشارکت در طرحهای شرکت توسعه سرمایه گذاری شبا علاوه بر کمک به چرخه اقتصادی کشور، در بنیان گذاری طرح های اقتصادی نوین سهیم باشید.

توکن چیست؟

کلمه «توکن» در لغت به هرگونه کالاهای تایید شده قابل مبادله مانند ارز، حواله طلا، آیتم‌های بازی کامپیوتری و … گفته می‌شود. اما در حوزه ارزهای دیجیتال معمولا به ارزهای دیجیتالی گفته می‌شود که خودشان شبکه و بلاک چین ندارند و از بلاک چین‌های دیگری مثل اتریوم برای انتقال استفاده می‌کنند. البته به یک ارز دیجیتال در یک شبکه بلاک چینی هم توکن گفته می‌شود. اما بیشتر مواقع وقتی می‌گویند توکن به معنای این است که ارز دیجیتال مورد نظر ما خودش بلاک چین و شبکه اصلی ندارد و توسط یک بلاک چین آزاد مثل اتریوم منتقل می‌شود. همچنین توکن دارایی دیجیتالی با پشتوانه مسکن می باشد. توکن ها ارزشمند می شود و می توانند خرید و فروش شوند.